Akrepler 2016 Beklentileri Karşılıyormu

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Akrep burçları 2016 yılının ikinci yarısından itibaren önlerinin açıldığını görecekler. Beklentilerinizdeki değişim nedeniyle kendinizi oldukça şanslı hissedecek ve karşınıza bir çok sevindirici olay çıkacaktır. Yeni yıl boyunca büyük olasılıkla iş nedeniyle gerçekleşecek seyahatler üzerinde önemle duracağınız konulardan biridir. Bunlar sizi daha ferah ve canlı tutarak, 2016’dan oldukça zevk almanızı sağlayacaktır. Özellikle 3 – 20 Temmuz arasındaki dönem, hayatınızı kelimesi kelimesine değiştirebilir. Temmuz ortalarında çocukluk yaşantılarınızla şimdiki yaşamınız arasındaki sınırın belirsizleşeceği bir dönem yaşanacaktır. Eski duygular ve anılar geri gelerek, sizi gizli kalmasını tercih ettiğiniz olaylarla yüzleşmeye itecektir. Ruhsal olarak gelişmek için bu meseleleri çözüp şu anki yaşamınızın ışığında aydınlatmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, izleyeceğiniz manevi yol belirginleşecektir.

2017 yılına kadar doğum kartınızdaki Uranüs ve Neptün burcunuzla kare açı içerisinde olacak. Şubat, Nisan, Ağustos ve Kasım ayları ev veya aile ya da kariyerinizle ilgili konularda büyük değişiklikler yaşayacağınız zamanlar. Buradaki ders açığa çıkarmadır. Uranüs yaşama bakışınızı değiştirir, Neptün ise sezgilerinizi serbest bırakmak üzere sınırları ortadan kaldırır. Bu örneğin aile üyelerinizle ilgili bir değişim olabilir: yeni bir doğum veya anne ya da babanız yanınıza taşınması.

Evliyseniz çocuklardan biri evden ayrılabilir. Başka bir şehre taşınabilir, ya da oturduğunuz evde değişiklikler yapabilirsiniz. 11 ile 20 Kasım arasında doğmuş Akrep’ler 2002’deki değişimin en ön cephesinde bulunacaklar ve bu hemen Ocak başlarından itibaren kendini göstermeye başlayacaktır. 2016 Yılında Jüpiter’in feyzinden, şansından, neşesinden ve de tabii bilgeliğinden en fazla pay almaya en büyük aday sizlersiniz. Aday diyorum çünkü fırsatları görmek ve değerlendirmek bir uyanıklık işidir. Yoksa ruhunuz bile duymaz, kaçar gider…

Gerçek kişiliğinizin farkına varabileceğiniz, korkusuz, güvenli, sağlam adımlarla ilerleyebilip kendinizi geliştirebileceğiniz bir yıldır. Öğrenmek, araştırmak, incelemek adına yapılacak her tür çalışmalara açıktır. Öğrenci olanlar için üstün başarılar yakalamak, yeni eğitim imkanları mümkün olabilir. Bu arada, yeni iş, hobi, uğraşı gibi alanlarda süper olanaklar bularak, kendinizde gizli kalmış yetenekleri keşfetmeniz de mümkün. Kendinizle ilgili hoşunuza gitmeyen şeyleri iyileştirmek, eksiklerinizi tamamlamak, aradıklarınızı bulmak, kendinizi mutlu etmenin yeni yollarını keşfetmek kolay olabilir.

Bu yıl sosyal ilişkileriniz, faaliyetleriniz artar ve bunlar birçok yeni faydalar getirerek gelişmenizde katkı sağlar. Ancak bu sosyallik trafiğinde eğlenceye, yeme içmeğe de istek artar ve farkında olmadan kilo zengini de olabilirsiniz., aman dikkat.. Veya kendinize fazla büyüklük vererek etrafınıza yukardan bakmak gibi nahoşluğa düşebilirsiniz buna da dikkat derim!… Büyüklenmek kimseye yakışan bir giysi değildir…

2016 yılında evinizi, ailenizi, akrabalarınızı ve özellikle ebeveyn rolünü taşıyan diğer aile fertlerinizi ilgilendiren ani değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Ortaya çıkabilecek bazı karmaşık durumlar, hayatınızın değişmesi ve yenilenmesi gereken noktalarına işaret eder.. Bu yıla kadar atılmış sağlam yaşam temellerinizde sallantılar başlayabilir. İlla altüst olmayabilir ama pamuk ipliğine bağlı, tatmin edici olmayan hayat şartları kopmağa yüz tutabilir. Bu yıl edineceğiniz bazı tecrübeler ilerleyen yıllarda yaşamınıza farklılık getirici rol oynar..

Ev, muhit veya tarz değiştirmek mümkündür. Aileden birilerinin sizden uzaklaşması veya sizin bir nedenle ayrılmanız durumu gerekli olabilir. Beklenmedik sürpriz olaylarla geçici veya kalıcı çeşitli ayrılıklar yaşanabilir. Yeni yılın ilk ayları evlilik, ortaklık türü özel ikili ilişkilerinizde hareketlilik artar. Tersliklere, aksiliklere, kavgalara da fırsat vericidir. Tansiyonun yükseldiği durumlarda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Haziran ayında uzun yolculuklar, seyahatler biraz sıkıcı, problemli hatta oldukça riskli olabilir. Kanunlar, yasalarla ilgili zorluklarla uğraşmanızı gerektirici durumlar görülebilir. Eğitimle ilgili sorunlar da çıkabilir. Kasım ayında kendinize çok dikkat etmelisiniz. Benliğiniz, enerjiniz çok yüksektir. Geçimsizlik yaratmamaya çalışın. Tehlikelere, hastalıklara, kazalara açık bir zamanınız sayılır. Kendinize veya çevrenize zarar verici olabilirsiniz.

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın