Aslanlar 2016 Beklentileri Karşılıyormu

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Aslan burçları iyi gezegenlerin konumlanması için oldukça uzun bir zaman beklediler. Ancak şimdi bu bekleme sona erdi. Eğer astrolojiden şüpheniz varsa, bunu ortadan kaldırabilecek bir ya da iki fırsatla karşılaşacaksınız. Ağustos 2016’dan itibaren hasretini çektiğiniz günlere erişecek ve büyük oranda ahenksiz geçmiş günler yavaş yavaş geride kalacak. Bu tarihlerde sizin için iyi ve güzel olan her şeye kavuşacaksınız. Sıra dışı bazı kişilerle yapacağınız toplantılar bu yılı geçen yıldan daha farklı kılacak ve yabancı ülkelerden farklı kültüre sahip bir kişi, iş konusunda size önemli fırsatlar sağlayabilir. Ayrıca bir adres değişikliği yapmanız da gündeme gelebilir. Şubat ayı bu yönde bazı gelişmelerin başlamasına sahne olabilir. Özellikle Temmuz ortalarından Ağustos sonlarına kadar olan dönem sizin için değişim ve elverişli fırsatlar açısından yoğun geçecek. Şanslı Venüs, Eylül ayından yıl sonuna kadar doğum kartınızda kalacak. Bu nedenle belirttiğimiz tarihlerden sonraki dönemlerde uyum ve aşkın hayatınızın tüm alanlarına kök salmasını bekleyebilirsiniz. Bu yıla sizler için damgasını vuracak yıldız Satürn olacak. Olumlu bakabilenler için öğrenme, ders alma, kendini hafifletme ve olgunlaşma yılı, olumsuz bakanlar için dert, tasa, imtihan ve zorluk yılı…

Demiyorum ki hiç sıkıntı vermeyecek. Tabii ki doğruları göstermek, kendinizle yüzleşmek ve engebeli yollardan geçirerek güçlendirmek adına her Aslana bir aslan payı düşecektir. Şans kapıları ise ev ve aile çevreni, büyükleriniz, ebeveynleriniz yönünden açılacaktır. Bu sahada duygusal güven kazanabilirsiniz. Anne veya babanız rollerini çok daha iyi oynayacaklar sizde çocukluğunuzu kullanabileceksiniz. Pek çoğunuz için evini, ailesini kurma yılı olabilir. Yeni temeller atabilir, kendi güvencenizi, temel ihtiyaçlarınızı düşünerek yola çıkabilirsiniz. Bu zamanda büyüklerinizden faydalı yardımlar alırsınız. Sizin dışınızda gelişecek bazı olaylar ki bunlar üzücü de olabilir, neticede bir şekilde sizi geliştirici rol oynayacaktır.

Resmi işlerinizde, anayasal, hukuki veya şirket v.s gibi konularda sürprizlerle karşılaşmanız olası.. Beklenmedik fırsatlar, aklınızda olmayan gelişmeler şaşırtabilir. Mal, mülk, menkul, gayri menkul, gelirler veya giderler inişler ve çıkışlar halinde gündeminize girebilir. Miras kalabilir. Borçlanmayı gerektirecek bir durum çıkabilir. Başkalarının parasına bel bağlamamak en iyisidir. Bilimsel konularda çağdaş çalışmalar yapmak, teknik, elektronik, doğa üstü konulara girmek ve daha önemlisi hayatınızda yeni bir devrenin açmak için önemli yıldır. Geçmiş yıllardan gelen birikimleriniz bu yıl pek çoğunuzun devrimi haline gelebilir. Bir de bakarsınız ki hayatınızın eski düzeni değişip yeni zamana uygun bir düzen içine girmektesiniz.

2016 yılının ilkinci yarısı iki ayı mesleki alanda hareketlilik zamanıdır. Haziran ayı en zor döneminiz sayılır. Hareket ve disiplin arasında yıpranabilirsiniz. Herhangi bir riskli işe başlamak, meydan okumak için ortaya çıkmak veya çok enerji isteyen bir işe girişmek için hiç uygun değildir. Enerjinizi tek bir noktaya toplayarak dikkat ve disiplin isteyen bir iş yapabilirsiniz. Çeşitli tehlikelere, fiziksel hastalık, ruhsal sıkıntılar veya kavga gibi durumlara dikkat… Haziran ayında harcamalarınız artar ve değerleriniz için savaş vermeniz gerekebilir. Eylül – Ekim aylarında arkadaş trafiğiniz yoğunlaşır. Zihinsel kapasiteniz hızlı ve yüksek olur. Ancak yakın sosyal ilişkilerinizde ters durumlar da artabilir.

 

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın