Boğalar 2016 Beklentileri Karşılıyormu

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

2016 kişisel süreç ve gelişiminizle ilgili özel bir yıl. Bu nedenle Boğa’ların alışılagelmiş ani tepkileri kişisel anlamda pek fazla bir şey kazanmalarına yardımcı olmayacaktır. Büyük ihtimalle bir zamanlar sizin için öncelikli ve önemli saydığınız olgular başarı ve kendini kabullendirme idi. Şimdi ise kişisel gereksinimlerinizi yerine getirmeye ve diğer insanlarla olan ilişkilerinizi olumlu yönde geliştirmeye çalışmak zorunda kalacaksınız.

Önceden tahmin edilmesi zor olan tavır ve davranışlarınız yeni yılda da sizi zaman zaman güç durumlara sokmaya devam edebilir ve eğer doğum tarihiniz 2 ile 21 Mayıs arasında ise, sizin için tamamen yeni sayılabilecek bazı çevrelere yıl sonundan önce girebileceğinizi söyleyebiliriz. Nisan sonları ve Mayıs’ın ilk haftalarında muhtemelen uzun zamandan beri süregelen bazı görüşlerinizi değiştirebilecek, şekillendirme gücüne sahip bazı olaylarla karşılaşacaksınız. Boğa’lar bu dönemde bir bütün olarak halihazırda alıştıkları yaşam tarzlarını veya uğraşılarını bir yana bırakarak, kabiliyet isteyen bazı iş ve mesleklerle ilgilenmek zorunda kalabilirler.
Kasım ayında yine davranış biçiminizde, size kendini zorla kabul ettirecek, yerine getirmeye mecbur kalacağınız bazı olaylarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu dönemde kaderinizi kendiniz tayin etmeniz için size bazı fırsatlar verilecek ve etrafınızdaki diğer insanlar geleceğinizle ilgili konular ve hayatınızdaki büyük sayılabilecek bazı gelişmeler için olayları hızlandırıcı etkide bulunacaklar.

Yıl boyunca kendi burcunda bulunacak Kova’daki Uranüs’ün nelere kadir olacağı konusunda yeterince fikre sahip olacaksınız. Uranüs size meslek yaşamınızda parlak girişimlerde bulunma fırsatı verecek. Sezgi gücünüz hissedilir ölçüde gelişmiş olacak ve bu gücünüz sizinle bütünleşene kadar da gelişmeyi sürdürecek. Bu süre içinde ektiğiniz her şeyin, yaptığınız değişim ve yeniliklerin meyvasını sonraki on beş yirmi yıl boyunca alacaksınız. 2016 sizin için tam bir öğrenme ve gelişim yılı olacak. Halen burcunuzdaki Mars sayesinde yeni seneye güçlü, hırslı ama bir o kadar da riskli başlıyorsunuz. Cesaretlisiniz. Sıkı çalışmaya, mutlaka kazanmaya iten bir enerjiniz vardır fakat kızmaya, sinirlenmeye yatkın olursunuz. İnatla istediğinizi elde etmek isteyebilir,her engeli yenecek kadar güç bulabilirsiniz. Ancak kontrollü olmalısınız aksi halde yeni yıla eksilerle girmeniz de mümkün.

Bu yıl günlük rutin yaşamınız, çevreniz, çalışma alanınız oldukça rahat olur. Bu yönlerde yeni fırsatlar yakalayabilir, olumlu ve faydalı gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ancak Nisan ayına kadar dikkatli olmak gerek. Çünkü gerçeklere uymayan, abartılı düşüncelerle yanlış yollara kaymak ve daha önemlisi bunu doğru sanmak gibi bir risk de var…

Özellikle Nisan ayından sonra uyum ve ilişki kurmada çok iyi gelişmeler olur. Bunu ortaklık, işbirliği, evlilik veya çeşitli konularda paylaşımlar şeklinde değerlendirecekler olacaktır. Daha evvel temelini attığınız  arkadaşlıklara şimdi özel isimler koyabilirsiniz.

Bu yıl sağlık, temizlik, hijyen konularına daha çok önem verebilirsiniz. Bu konularda sorunlarınız varsa iyileşmeler, düzelmeler ve olumlu neticeler alabileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz. İhmal ettiğiniz sağlık konularına eğilebilir ve yoluna koyabilirisiniz.

Yeni, değişik, sizden farklı düşünen veya davranan kişilerle karşılaşabilir ve yeni dostluklar tadabilirsiniz. Sürpriz kişiler yaşamınıza beklenmedik yeni heyecanlar verebilir. Birlikte çalışmalardan hem zevk alır hem de kendinizi daha sağlam hissedersiniz.

Aileniz, ebeveyn veya aile büyüklerinizle ilgili ciddi konular gündeme gelebilir. Anlama veya anlaşılma kargaşaları yaşanabilir. Onlarla ilgili size ters gelen, kızdıran durumlar ortaya çıkabilir.  Arzu etmediğiniz sorumluluklar almanız gerekebilir. Genetik özellikler, temel alışkanlıklarınızla ilgili sorunlarınız olabilir. Kendinizi sağlama alma, sizi koruyacak garantili bir yer edinme ihtiyacınız sizin için çok önem kazanır. Büyüklerinize sahip çıkmak isteyebilirsiniz ancak fazla bunaltıcı olabilirsiniz..

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın