Burcunuza Göre İç Çamaşırı Alternatifleri

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Koç

Turuncu yada kırmızı renkte, saten kombinli iç çamaşırları ve baby doll’lar tam Koç burcuna göre. Eğer amacınız bir Koç burcu erkeğini baştan çıkarmaksa, bu iç çamaşırı alternatiflerini sivri topuklu ayakkabılar ve kelepçelerle tamamlamayı deneyebilirsiniz.

 Boğa

Söz konusu iç çamaşırı olduğunda Boğa burcu kendini seksi ve davetkar hissetmek ister. Dolayısı ile pembe ve siyah kombinli iç çamaşırları, file tulumlar ya da çoraplar bu konuda ilk tercihleri olacaktır.

 İkizler

kullan
Hayal dünyası oldukça geniş olan İkizler burcundansanız, sürekli aynı tip ya da klasik iç çamaşırları giymek hiç size göre değil demektir. İtiraf etmeliyiz ki, sevgiliniz ya da eşiniz çok şanslı çünkü sürekli farklı kılıklarda ya da birbirinden seksi iç çamaşırlarıyla karşısına çıkarak onu sürekli şaşırtabilirsiniz.

Yengeç

Pırıltılı uzun ya da üzerinizden su gibi akan saten gecelikler tam Yengeç kadınına göre. İç çamaşırında yeşil ve kırmızı renkleri tercih ediyor olsanız da, inci beyazı seksi iç çamaşırlarına karşı da ayrı bir zaafınız olduğu kesin. Ancak bir tarafınız hep çocuk kaldığı için, pembe, kedili pijamalarınız da hiçbir zaman gardırobunuzdan eksik olmayacak gibi.

 Aslan

aslan-burcu-giyim
Aslan kadınıysanız, leopar desenli ya da tüylü iç çamaşırlarını seviyor olmalısınız. Pırıltılara ve şıklığa düşkünlüğüyle bilenen Aslan burcu kadının iç çamaşırında saten ve dantel gibi detaylardan hoşlanıyor olması da fazla şaşırtıcı olmasa gerek. Aslında 50’lerin ve 60’ların kadınsı tarzı tam size göre!

Başak
Hafif muhafazakar olan Başak burcu kadını, yerlere kadar uzun gecelikleri, basenleri toparlayan korse tipi iç çamaşırlarını ve jartiyerli takımları tercih edebilir. Rahatına düşkün olan Bazı Başaklar ise tercihlerini sevgililerinin beyaz tişörtü ve boxerından yana kullanabilirler.

 Terazi
Güzellik Tanrıçasının yeryüzündeki temsilcisi Terazi kadını giyilebilecek en seksi, en çekici iç çamaşırlarını tercih edecektir. İç çamaşırında lame, sarı, pembe ve mavi renkleri tercih eden Terazi kadını, file çoraplar, jartiyer takımlar ve korselerle kendini çok daha seksi ve etkileyici hisseder.

 Akrep
Siyah, Akrep kadının iç çamaşırları için düşünebileceği neredeyse tek renk diyebiliriz. Bu vamp ve seksi kadın, uzun saten eldivenlere, dantelli iç çamaşırlarına ve file çoraplara bayılır.

 Yay

images
En az ikizler kadını kadar renkli bir iç dünyası olan Yay kadınları da farklı kılık ve tarzlarda iç çamaşırları giymekten hoşlanırlar. Kadifemsi, yumuşak kumaşlar, fiyonklar ya da hayvan desenleri de iç çamaşırı seçiminde Yay kadını için oldukça önemlidir. Bu burcun favori renkleri ise; mor, kırmızı ve yeşil.

 Oğlak

kullan 1
Oğlak burcu kadını genellikle Hint esintileri taşıyan, hafif işlemeli ve pırıltılı gecelikleri, saten iç çamaşırı takımlarını tercih eder. Bu burcun kadının favori iç çamaşırı renkleri ise; pembe, mavi ve sarı.

 Kova
Oldukça zevkli olan Kova kadını, parlak kırmız, koyu mor fütüristik tasarımları, parlak kumaşlı iç çamaşırlarını sever. Tüyler, parmaksız eldivenler ve maskeler de tam Kova kadınına göre.

 Balık
Duygusal Balık burcu masum iç çamaşırlarını, uçuk pembe ya da mavi uzun gecelikleri sever. Ayrıca sevgililerinin ya da eşlerinin gömleklerini, boxerlarını ve tişörtlerini giymek de tam Balık burcu kadınına göre.

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın