Doğal Güzellik

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Yılların vermiş olduğu yaşlanmalar çok bayanları üzer. Biz bayanlar en çok güzel olmak için para harcarız. Peki güzellik nasıl korunur çok para harcayarak mı?  Hayır . Doğru yapılan cilt bakımı zamanın vermiş olduğu kuruluk kırışıklık yaşlanma izlerini daha yavaş ilerlemesini sağlar. Mesela günde kaç bardak su içiyoruz. Oysa su insan vücudunun en önemli yaşam kaynağıdır. Yediğimiz gıdalar bunlar da cildimizin ikinci vazgeçilmez bakım onarım için yenmesi gerekenler elma, yoğurt, bal, zeytin yağı, yumurta, tereyağı, peynir,

Doğal Güzellik

Doğal-Güzellik-01

Doğal Güzellik-02

Doğal Güzellik-07

İçerdiği vitaminler sayesinde güzelliğinizi korumanıza yardımcı olacak olan elma, vücudumuz içinde önemli bir besin kaynağıdır. B1, B2, C ve E vitaminlerini barındıran elma pürüzsüz bir cilt için cilt bakımı uygulamalarında kullanılmaktadır.

Doğal Güzellik

Doğal Güzellik-03

Doğal Güzellik-04

Bayanlar cildiniz için yemek yerken sıralamaları doğru tercih edin. Sivilce ve siyah noktalar için, solgun cilt için, kırışıklıklar için yoğurdun önerildiğini . Özellikle bal en etkileyici yöntemler arasındadır. Cildimizin ihtiyaç duyduğu her şeyi balda bulabilmek mümkün. Bizi takip ermeye devam edin. Güzellik yediklerimizde.

Doğal Güzellik-05

Doğal Güzellik-06

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir