Elma ile Gelen Sağlık

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Her mevsim manav reyonlarının baş tacı olan elma sağlık için donatılmış bir pakettir. Lifli yapısı, C vitamini, demir vb. içeriğinden dolayı son derece yararlıdır.
Meyvenin kendisi kadar sirkesi de yararlıdır. Soğuk algınlığından kolesterole kadar her çeşit soruna deva olabilmesinin yanında saç ve cilt sağlığı için kullanımda özelleşmiş bir meyvedir. Cilt ve saç bakımı, sivilceler, lekeler, şişmanlık ve varisleşmenin tedavisinde ihtiyacınız olan tek şey elmadır. Sizler de parlak saçların hayali ile yaşıyorsanız henüz fazla geç kalınmış sayılmaz. Hem ekonomik hem kolay bulunabilir olma yönü ile artık size çok yakın.

Elma ile Gelen Sağlık

elma

Kepekli Saçlara : Saçınıza bakım yapmanın ve kepeği uzaklaştırmanın incelikleri elma sirkesinde gizli. Yıkanmış saçlarınızı durulama bölümünde, yaklaşık bir litre suya bir çay bardağı elma sirkesi katarak durulama yapın. Bunu birkaç kez her başınızı yıkadıktan sonra yaparsanız, saçlarınız parlak ve sağlıklı hale gelecektir.

elma-sac

Sivilcelere : 1:2 oranında elma sirkesi ve su karışımı ile sivilceler üzerine bir pamuk yardımı ile pansuman yapın. Mümkünse sivilce üzerinde bir süre bekletin. Hem sivilceleriniz yok olacak hem de cildiniz de güzelleşecektir.

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir