Erkeğini Aşık Etme Yolları

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Doğallık

Yapmacık ve kendini fazla kibarlık için kendini çok zorlayan kadınlar erkeklerin gözünde pek sevilmez. Çok abartmamak koşulu ile yeri geldiğinde sinirlenip bunu belli eden kadınlar daha çok sevilir.

Pozitiflik

Erkekler yanında sürekli sürat asan değil. Onun yanında eğlenen gülen kadınları ister. Herşeye bahane aramak yerine çözüm bulmaya çalışın.

Samimiyet

Duygularını saklayan. Çekinen bir kadın olmayın. Yeri geldikçe konuşun ve ona düşüncelerinizi belirtin. Ve ona uzak davranmayın..

Ortama ayak uydurun

Yanında abartılı kahkahalar, sakız patlatmak… Sürekli küfretmek sizden soğutur ve utandırır. Bunun yerine tebessüm edin ve masumiyetinizle onu onurlandırın

Prensiplerinizi koruyun

Kendinize saygı duyun ki o da size saygı duysun. Sürekli tartışmayın ve sevginizi çok belli etmeyin. Deli gibi kıskansanız bile fazla belli etmeyin. Bu onun gözünde sizi garantiye alır ve hatası olsa bile affedeceğinizi düşünür. Ama kendinizi bu konuda sınırlayarak gitmeniz ihtimaliyle onu korkutun. Sizi kaybetmemeye çalışsın.

 

Çok kısıtlamayın

Gereksiz sorularla onu bunaltmayın arada rahat bırakın ki neden onu düşünmediğinizi düşünüp sizi özlesin.. Onu sorularla sıkarsanız sizden soğuyacaktır. “Nerdesin? Neden?  Kimlesin. O kim? ” gibi soruları çok kullanmayın yanı ve bazı konularda çok üstüne gitmeyin.

Kalitenizi koruyun

İlişki nasıl isterseniz öyle olur. Eğer tanıştığınızdan itibaren çok serbest ve gevşek davranırsanız bunun sonu kötü biter. Bu yüzden onun gözünde kendinizi basit birisi olarak göstermeyin. Güçlü ve sağlam karakterli bir kadın olduğunuzu bilsin. Kendinizi alçaltıp çantada keklik durumlarına gelmeyin. Ve asla kendinizi ezdirmeyin.

Okuduğunuz için teşekür ederim…

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir