Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

O adamı gerçekten çok mu seviyorsunuz. O sizin  için gerçekten muhteşem bir erkek ve siz de onun gözünde öyle olmak istiyorsunuz. Bu kesin. Her kadın böyle ister. Çünkü biz de kadınız, ve kadının dilinden ve ihtiyaçlarından anlarız. Bir erkeği nasıl kendinize bağlarsınız biliyor musunuz? (Bilseydik bu yazıyı okumazdık dediğinizi duyar gibi olduk ?Haklısınız )
Aslında erkekleri kendine bağlamak çok zor bir iş değil. Erkeğin arkasında dolanıp durmak onun her dediğine evet demek ya da her dediğini yapmak onun size bağlanacağı anlamına gelmez. İste  sizin için hazırladığımız birkaç ipucu:

Erkekleri-Kendine-Baglama-4

Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları

Birçoğumuzun aşktan beklentisi büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Etrafınızda aşık olduğunuz, uzun zamandır onun etkisi altından çıkamadığınız birisivarsa ve siz de onun sizin farkınıza varmasını,onu hayatınıza dahil etmeyi istiyorsanız birkaç küçük oyun oynayarak erkekleri kendine bağlamanın yollarını çözmüş olabilirsiniz. Sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz. Birçoğumuz aylar hatta yıllar boyunca bu oyunları sürdürmektedir. İşte size birkaç ipucu gerisi sizin yeteneğinize kalmış.

ask_sevgili_cift_iliski_mkl

Kaçan Kovalanır

Doğru bir yol izlendiği zaman kaçan kovalanır teorisi işe yaramaktadır. Yapmanız gereken ilk günlerde, ona oldukça yakın olmak. Sizden hoşlandığını hissettiğiniz zaman da kendinizi ondan yavaş yavaş geri çekmek. Sizi sık görmediği bir hale gelene kadar bu oyun devam etmelidir. Çünkü insanlar her zaman sahip olamadığını ister ve eğer sürekli bir ara zaman geçirirseniz belli süre sonra bu halden sıkılacaktır. Biraz ondan uzaklaşın ve ona sizden ne kadar hoşlandığını sizi ne kadar istediğini anlaması için biraz zaman tanıyın. Eminim işe yarayacaktır. Her zaman için kaçan kovalanır. Birazda böyle denediğinizde farkına varacak daha önce uygulamadığınıza pişman bile olabilirsiniz.

Erkekleri-Kendine-Baglama-

Bırakın Onlar Sizi Şımartsın

Hoşlandığınız kişiye hediyeler almak onu şımartmak sizi iyi hissettiriyor olsa da, karşınızdaki kişi bunların altında eziliyor olabilir, ve hatta bunlarda sıkılıyor bile olabilir. Partneriniz duygularından emin değilse bu davranışınız onun kaçmasına bile neden olabilir. Bütün bunlar onlara hediye almamanız anlamına gelmiyor fakat duygularından emin olan taraf sizseniz bırakında işaretleri o takip etsin, birazda sizi o şımartsın. Ayrıca eğer birinden çok fazla hoşlanıyorsanız, loş ortam ayarlamaya çalışmanıza da fazla gerek yoktur, onu görünce zaten göz bebekleriniz kocaman olacaktır ve o anlayacaktır sevildiğini. Duygularınız karşılıklıysa hiçbir şeyden korkmayın gitmeyecektir.

 

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir