Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Davranışlar

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

      Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Davranışlar

44

 

Egzersiz sonrası terli doğal halin

“Oyuncak bebek gibi süslenip bütün zarafetini ortaya çıkardığın zaman daha çok arzu edildiğini mi düşünüyorsun? Bu doğru değil.
Hafta içi saat 18.00’de üzerinde spor sutyenin ve eski gri bluzunla makyajdan ve parfümden yoksun şekilde sadece olduğun gibi parıldayarak geldiğinde kendini iğrenç hissetsen de biz öyle düşünmüyoruz.”
BİZİM GİYSİLERİMİZİ GİYDİĞİN ZAMANLAR

“Neden bizim tişörtümüzü veya boxer’imizi giydiğinde bu kadar çılgına dönüyoruz? Belki sadece şempanzelerdeki gibi ilkel bir sahiplenme güdüsü ama böyle olsa bile sonuç aynı.
Senin bize ait olduğun duygusu, biz maymunların kontrol edemediği ve çok heyecan duyduğu bir his.”
UTANÇ VERİCİ LİSE FOTOĞRAFLARIN

“Fotoğrafları elimizden kapıp “Aman Allahım!” diye bağırıyorsun. Ancak bilmediğin bir şey var. Kıvırcık saçlarının, sırık gibi vücudunun veya güldüğünde ortaya çıkan diş tellerinin bir önemi yok.
Aslına bakarsan o çağda bizimle konuşmayacağını biliyoruz.”
 SPAGETTİ VE KÖFTE

“Tüm mutfak becerilerini kullanarak hazırladığın mum ışığındaki akşam yemekleri çok hoşumuza gidiyor. Ancak bir o kadar güzel olan başka ne var biliyor musun?
Bahçede veya kanepede oturup o gün hakkında konuşarak geçireceğimiz bir gecede annenin spagetti tarifi ve yanında pahalı olmayan bir Chianti. Bazı basit anlarda sonsuz bir mutluluk vardır.”
ÇOCUKLARLA OLAN TUTUMUN

“Yeni başlamış olan ilişkimizin nereye gittiğini bilmiyorum. Ama bilmen gereken ve bizi en çok korkutan şey; var olmayan çocuklarımıza isim koymaya başlamandır.
Onun dışında içten hareketlerini, çocuklarla iyi anlaştığını ve onların varlığında neşelendiğini görmek bizi gülümsetir ve ‘belki’ diye düşündürür.”
FİLM ZEVKİN

“Şaka yapıyorum tabii ki. Alınma ama bu konuda anlaşamıyoruz. Anlaşacağımızı da hiç zannetmiyorum.”
SAKLI GÜZELLİK MALZEMELERİ

“Toplum içinde yüksek teknoloji nemlendiricinle, mikrodermabrazyon temizlik ürünlerinle veya ne olduğu belirsiz kremlerinle alay ederiz.
Ama banyoda yalnız kaldığımızda gizlice bütün gizemli kimya setini kullanırız.”
AİLEMİZE KARŞI SABRIN

“Amcam fiziğin hakkında eleştiri yaparken, teyzem jambonlu salatayı ağzına sokmaya çalışır. O sırada kuzenim “Et yemek cinayettir” diye bağırır. Tuhaf küçük kuzenim sen tuvaletteyken gizlice izlemeye çalışır.
Ama sen bütün bunlara rağmen hâlâ seks yapmak isteyebiliyorsun.”
TABAĞINI TEMİZLİYORSUN

“Güzel bir kadının önündeki bonfileyi kesmesinden daha seksi olan tek şey, ‘Bunu yemeye bayılıyorum. Tadı muhteşem!’ demesidir.
Mükemmel bir yemeğe karşı olan tutku, hayatın bütün zevklerine duyulan kayıtsız ve doymak bilmez bir iştahı akla getiriyor.”
SERT TAVIRLARIN VE KENDİNE GÜVENİN

“Kamp sırasında biz hâlâ çadırı kurmakla uğraşırken senin odun toplayıp ateşi yakman veya kendi bilgisayarını tamir edebilmen ya da su sızdıran bir musluğu tamir etmen çok etkileyici.
Bize ihtiyacın olmadığını göstermen bizi istiyor olman kadar tatmin edici.”
ŞU BAKIŞ…

“Hangisi olduğunu biliyorsun. Hani o gecenin nerede biteceğini belli eden…
Kalabalık bir akşam yemeği masasında göze çarpmayacak kadar inceden ve kurnazca ama dizlerimizi titretecek kadar da arzu dolu…
Sakın hafife alma.”

 

 

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın