Gece Makyajı

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Özel davetlere katılacak olan bayanların büyük bölümü gece makyajı yapmak zorunda olduğundan dolayı bizlere gece makyajı nasıl yapılır sorusunu sormaktadır. Bu sorunun tarafımıza iletilmiş olmasından dolayı sizlere en güzel gece makyajı örnekleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

 

Akşam makyajının yapılmasında mühim püf noktaları bulunmatadır. Bununla birlikte çağımız kadınları akşam makyajlarını abartarak şekilden şekle bürünüyor. Boyaya batmak benzer bu vaziyeti nitelendirmemeniz gereklidir. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey iddialı renklerle akşama mühür vurmaktır.

gece01

Bu iddianızı gelişigüzel değil, derinize müsait renkleri seçerek ve müsait dozlarda yapmanızı tavsiye ediyoruz. Gideceğiniz yere göre makyajınız değişiklik izah edebilir. Şu sebeple bir nişan töreniyle bir gece yemeğinin makyajı birbirinden farkına varır. Akşam makyajında mühim olan mevzu ışıldamaktır. Bununla birlikte olsa olsa bir noktanızın ışıldamasına ehemmiyet gösteriniz. Dudaklarınız, gözleriniz yada yanaklarınız aynı anda ışıldayan olmaması gerekmekte. Şayet gecenizi resimlerle ölümsüzleştirecekseniz pembe tonlu makyajların resimlerde harika derecede estetik çıkacağını sizlere söyleyebiliriz.

makyajı

Bunun yanında sarı senkronda fondöten kullanabilirsiniz. Pudra seçiminde ise temkinli olmanız gerekmekte. Şeffaf pudralar rengi geçirdiği için akşam makyajlarında oldukça etken değildir. Makyajınızı ışıldayan olarak yaptıysanız fotoğraflarda deriniz yağlı olarak belirebilir. Bundan dolayı aşırı parlaklıktan kaçınınız. Akşam makyajı ne şekilde yapılır rejim artık abanoz abanoz düşünmenize gerek kalmamıştır. Derinize müsait tonlar daima sizi fazlaca alımlı çalımlı gösterecektir

 

 

 

 

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir