Gül Günümüz Bayanların Cilt Temizlik Tercihi

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Güzel,taze ve capcanlı bir cilt istiyorsanız, ciltteki kırışıklıklar için doğal çözümler arıyorsanız, ya da cilt lekelerinden şikayetçi iseniz sizlere doğal önerimiz, gülsuyu. Gül suyu ciltte mucizeler yaracak bir çözüm. Cildinize taelik ve canlılık kazandırdığı gibi, ciltteki lekerin yok edilmes ve kırışıklıkların azaltılmasında da oldukça faydalı. Şimdi sırayla cilt lekeleri,kırışıklıklar ve göz altı morlukları için gül suyunun faydalarını görelim.

Cilt Lekeleri İçin Gül Suyu :

Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz, cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp, cildinize kullandığınız zaman, cildinjiz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.

Cilt Kırışıklıkları İçin Gül Suyu:

Yaşınız ilerledi ve zamanla ciltte kırışıklıklar oluşmaya başladı diye sakın üzülmeyin. Çaresi var elbette. Gül suyu mucizesine tanık olun ve tarifimizi dikkatle okuyun.

Gerekli Malzemeler  :

* 2 yemek kaşığı kil,

kil toprak

* 1 çay kaşığı gül yağı

gul

* , 1 çay kaşığı kayısı yağı,

kayısı yagı

* 1 çay kayığı avokado yağı,

avokado yağı

* 1 çay kaşığı buğday yağı,

bugday-yagi 2

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli :

Kilin içine diğer malzemleri katarak çamur haline gelene kadar karıştırın. Elde eetiğiniz maskeyi, göz ve dudak çevresi hariç, tüm yüzünüze sürün ve 20 dakika bekletilip yıkayın. Daha sonra cildinizi gül suyu ile temizleyin

Göz Altı Morlukları İçin Gül Suyu :

Göz altlarını gül suyu ile temizlemek, göz altında oluşmuş yağ bezeleri, yorgunluk ve morlukların giderilmesine yardımcı oluyor.

Alacağınız gül suyunun doğal gül suyu olması gereklidir. Gül suyu alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu içeriğidir. Eğer gül suyunun içerik kısmında deiyonize su ve esanstan oluştuğu yazıyor ise, bu gül suyu sadece güzel kokusu için kullanılır. Cildinize bir fayda sağlamaz Cilt için kullanılacak gül suyunun içerik kısmında NATUREL/PURE ROSE WATER (Doğal Gül Suyu) yazılyor Olması gerekir.

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın