Isı kullanmadan kıvırcık ve dalgalı saç

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Isı kullanarak saç dalgaları veya kıvırcık saçlar elde etmek hızlı olduğu kadar sık yapıldığında saçlar için zararlı. Saçlarınızın her zaman canlı ve parlak görünmesini istiyorsanız ısı kullanmadan kıvırcık veya

Hepimiz saç maşaları veya fırçaları kullanarak saçları kıvırcık yapma yöntemlerinin, istediğimiz anda çözüm elde etmek için mükemmel olduğunu biliyoruz. Hızlı sonuç elde etmek için hepimiz zaman zaman ısı ile şekillendirme seçeneklerine başvuruyor olsak da saça olan zararları da ortada. Peki ısı kullanmadan kıvırcık saç veya ısı kullanmadan dalgalı saçlar elde edebilirsek?

saç

Evde veya kuaförde ısı ile bukleler elde etmek hızlı ama risklidir. Kıvırcık saçlar elde etmek için saçları sık sık yüksek ısıya maruz bırakmak, saçları kurutur, matlaştırır ve kırılmalarına sebep olur. Zaman içerisinde saçlarınızın oldukça yıprandığını fark edersiniz. Saçlarınıza önem veriyor, her zaman sağlıkla parlayan, güçlü saçlara sahip olmak istiyorsanız, bir anlamda saç detoksu yapmanız gerekiyor. Bazı zorunluluklar gereği saçlarınıza sık sık ısı uygulatıyorsanız, mümkün olduğunca bu uygulamalara ara vermelisiniz. İşte böyle zamanlarda saçları şekillendirmek için kullanabileceğiniz, ısı kullanmadan kıvırcık saç elde etme yöntemlerini sizin için bir araya getirdik.

ısı-kullanmadan-kıvırcık-

Üstelik bunun için videolu anlatımları tercih ettik. İçerisinde çorapla, pipetlerle veya saç bantlarıyla kıvırcık veya dalgalı saç elde etme yöntemleri var. Kimisi benim de zaman zaman uyguladığım yöntemler ve gerçekten çok pratik. Kimisi içinse vakit alan, çok da pratik olmayan uygulamalar olmakla birlikte istediğiniz sonucu kesinlikle elde edersiniz diyebilirim.

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın