Kapatıcı Özellikli Kremler

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Yüzünüzde canlı bir görünümü sağlayacağı için birçok kadının makyaj çantasında mutlaka bulunur. Yumuşak yapıları olduğu için fırça veya elinizde çok rahat pürüz ve lekeri kapatabilir, kalıp gibi durmayacağı için de daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Maskara

Maskara

Kalem ya da eyeliner kullanmıyor olsanız bile maskara bir vazgeçilmez. Hem gözlerin büyük görünmesini hem de etkileyici bakışlar için maskara idealdir. Kaş farı da kullanıyorsanız maskarayla ikisinin gücü çekici bakışlar olarak geri dönecek size.

Nude far

Nude far

Toprak tonlarında olduğu için yüzünüzde daha doğal duracak olan bu farları azar azar uygulamak, hem göz kapaklarınız için bir aydınlatma sağlayacak hem de iki tarafın da aynı düzeyde kalmasına zemin oluşturacaktır.

Bronzer

Bronzer

İçeriğindeki parlak yapılar, tüm gün yüzünüzde ışıltıları tutup çekici bir hava oluşturacağı için basit uygulamalarla tüm günü çok daha rahat geçirebilirsiniz.

Dudak Kalemi

Dudak Kalemi

Ruj makyajın vurucu darbesidir. Ama her an tazelenmesi gerektiğinden etkisini devamlı hale getirebilmek için dudak kalemi kullanmak işi kolaylaştırır. Her zaman tazeleme imkanı bulamasanız da, rujun altına uygulamış olduğunuz koyu renkli dudak kalemi canlı görünümü gün boyu sizinle tutacaktır.

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir