Makyaj Kalem Tekniği Özellikleri

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Gölgelerin her türlü makyaj sofistike tipleri doğru ve temiz yapılmasına germek.

Bu durumda ve kullanışlı bir kalem tekniği . Bu grafikte dayanır.  Açma kalem hatları ile makyaj uygulamak tekniği, gölgeleme yapılır ve daha sonra gölge, eyeliner ve daha eklemek edilir.  Bu kalem renk uygulaması gerekli değildir, ve bir form oluşturmak için. Ve düzenli kolay, daha temiz oluşturacaktır.

kalem

Makyaj gayet iyi görünüyordu bu sırayla, özel, ama gözleri açık ile ilk sırada yer değil sadece, dikkate gözlerin (depresyonlar, çizgiler, cilt) yapısını almalıdır. Çok önemli bir kural kalem sanat dayalı bir makyaj yaparken.

Makyaj kalem tekniği Özellikleri:

Tersine, sorunsuz gölgede zor olmayacaktır. Kalem sesi sarılmak değildir ve gölgeleme yavaş yavaş yüzeye girdi bir alt tabakanın kullandığınızdan emin olun. Onun takım ince glitter gibi berrak saydam toz gölgeler polen-nötr renk, mat beyaz gölge serpiştirilmiş. Gölgeleme küçük bir düz fırça ile yapılmalıdır. Belki yanlış renk modeli türü tanımlanmıştır, ya da kötü tozu ve vakıf yapışkan cilt uygulanır.  Moda trendleri göz önünde bulundurularak yapılmalıdır ki fantezi farklıdır. Payetler ve parlak renkler.  Işıltılı parçacıkların sürü tozu parıldayan: altın ve biz her yerde koymak gümüş, pembe ve lila .

kalem-0

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın