Oğlaklar 2016 Beklentileri Karşılıyormu

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Oğlak’lar genel olarak yavaş birer yarışçıdır ve aynı özellikleri nedeniyle onlar için hayattaki en iyi şeyler beklemeye değer olanlarıdır. Bununla beraber hangi yaşta ve durumda olursanız olun, 2016’da bekleme yapabileceğiniz bir bölge bulamayacaksınız! Bu dönem ister kişisel/romantik nedenlerle olsun, isterse de parasal ve profesyonel nedenlerle, sizin meşhur sandalınızı iterek yüzdürmeye başlayacağınız bir yıl. Ocak ayının hemen ilk başlarında bu süreci başlatmanız gerekiyor. Bu dönemde atacağınız temeller büyük ve parlak bir şekilde gelişecektir. Daha önce yakanızı bir türlü bırakmayan şanssızlıkların ve şu anda uzak görülse bile, tutkularınızın peşinden cesaretle gitmeyi deneyin.  İş ve ilişki konularınız 2016’da beklenmedik ve ani değişikliklerle olası en büyük değişimleri görecek. Kova’daki Uranüs, yaşamınızda katı ve sabitleşmiş yönleri, adeta körleşmiş olduğunuz yönlerinizi yıkarak size bunu öğretecektir. Uranüs’ün Kova burcundaki etkisi genellikle parasal konularda olur. Bu nedenle parasal konularda beklenmedik değişimlere karşı hazırlıklı olun.

Yıl boyunca İkizler’deki Satürn sağlığınızı ve iş hayatınızı temsil eden alanınızı etkileyecektir. Sağlığınız açısından bu, enerjinizi gerçekten önemli konulara saklamanız gerektiği anlamına gelir. Bu sizin için biraz zor olabilir, ne de olsa sizin için her şey önemlidir. Bu dönemde sık sık hastalandığınızı fark edecek olursanız, önceliklerinizi yeniden belirlemeniz gerekebilir. Aslında sizin için çok özel bir değişmezlik var. Her yıl mutlaka, transit Güneş, burcunuzda olarak yeni yıla başlıyorsunuz. Bu gerçekten güzel ve parlak bir durum, ancak tabii ki güneşin açıları çok önemli. Bu yıla bakacak olursak iyi ve güçlü çünkü Mars ile tatlı açı yapıyor ve sizleri canlı bir enerji ile destekliyor İçinde olduğunuz projelerinizle ilgilenmek, bunların hangi aşamada olduklarını kontrol etmek, ulaşmak istediğiniz hedefi tespit etmek, ileriye atılacak adımlarınızı saptamak için uygun bir dönemdir.

Yeni bir işe atılmak için gerekli cesaret ve gücü bulabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir denge kurmak için atılım yapmanız gerekiyorsa bunun da tam zamanıdır. Bu yıl özellikle meslek ve kariyer yönünden şanslısınız. Bilgi, eğitim, kendini geliştirme, zenginleştirme, ilerleme yılınız olacaktır. Çeşitli fırsatlar, yeni imkanlar karşınıza zaman zaman çeşitli şekillerde çıkacaktır. Bunları zamanında görebilir ve değerlendirebilirseniz çok olumlu neticeler alabilirsiniz. Yapmakta olduğunuz işleri daha yükseklere taşıyabilirsiniz.

2016 yılı içinde değişik zamanlarda her biriniz için çok şanslı, her işinizin kendiliğinden yolunda gideceği, tabiri caiz ise dört ayak üzerine düşebileceğiniz çok rahatlık verici günleriniz olacaktır. Kısmetlerin ayağınıza gelebileceği bu zamanları yakalamaya ve değerlendirmeye bakın… Bazılarınız için ise hayat görüşünü zenginleştirme, bol bol seyahat edebilme, yeni kültürler, yeni insanlar tanıma, çok okuma ve çok bilme yönlerinde gelişmeleri olur. Eğitim çağında olanlar için başarılı bir yıl sayılır. Yeniden eğitime başlama, üst öğrenim fırsatları bulabilme, yurt dışına gidebilme gibi güzel ve hayırlı gelişmeler mümkündür. Sizler için eksi olan hayat alanı ise ikili özel ilişkiler, evlilik, ortaklıklar, bir kişi ile birlikte yapılan özel işler konularıdır. Bu yönlerden arınma, temizlenme, dersler alma kısaca zorlanma veya imtihanlarla karşılaşma mümkündür.

Bu tür konularda ağırlaşma, gizli sorunlar varsa ortaya çıkarak sıkıntı haline dönüşme, yolunda gidenlere çeşitli engellerin konması kısaca oturma, düşünme ve olaylardan ders alarak doğruları bulma ve kabul etme zamanıdır denebilir. Maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşarsınız. Beklenmedik gelir kapıları açılabilir veya kapanabilir de. Değişik yollar denemek isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz değerlerle ilgili daha akılcı ve çağdaş düşünerek kendinize yeni kıymetler edinebilirsiniz. Ocak ayında, ebeveynler, büyükler ve yaşlı kişilerle ilgili karışıklıklar olabilir. Mayıs ve Haziran eş ve ortaklık ilişkileri yönünden hareketli ve riskler getirici görünüyor. Kasım ayı Mesleki alanda yoğunluk içeriyor.

Aslı TAYFUN

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Bir Cevap Yazın