Uzun Boylu Gösterecek Tarz

Yazar  |  Yorum Yok
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dış görüntümüzün, ruhsal halimizin yansıması olduğunu bildiğimiz için giyinişimize, duruşumuza, saçımıza, kaşımıza, sivilcemize, burnumuza ve tabi ki boyumuza oldukça dikkat ederiz.

Bu yazımda birçoğumuzun baş belası olan kısa görünmenin kader olmadığını, daha uzun görünmenin ve hatta gerçekte daha uzun olmanın yollarını ve yöntemlerini paylaşacağım ki aynanın karşısına geçtiğinizde bana teşekkür edebilesiniz.

“Özgüvenli” bir duruş bile sizi olduğunuzdan uzun gösterir.

Siyah renkler sizi olduğunuzdan uzun ve ince gösterir

Çok renkli giyinmek yerine alt ve üstünüzün tek renk veya yakın renkler olması sizi yine daha uzun gösterecektir. Kıyafetinizin çizgilerinin dikey olmasına dikkat edin.

Dikey çizgiler sizi uzun, yatay çizgiler daha kısa gösterir. Ne kadar dar(üzerinize oturan) kıyafetler tercih ederseniz o kadar uzun görünürsünüz. Bayanlar özellikle normalden büyük aksesuarlar(özellikle büyük çanta) kullanmasınlar. Kalın kemerler yerine incelerini tercih edin.

Gelelim ayakkabınıza…

Ayakkabılar sizi olduğunuzdan yüksek gösterecek oldukça pratik bir çözüm olabilir. Bayanlar için topuklu giymek şıklığın bir parçası olsa da erkekler için bu pek mümkün değil. O yüzden hemcinslerime gizli topuklu ayakkabı giymelerini tavsiye ederim. Korkmayın, sadece siz bileceksiniz bunu, kimse dışarıdan anlayamayacak

Vazgeçmediğiniz bir ayakkabınız varsa oldukça ucuza silikon tabanlık alıp ayakkabınıza ekleyin. Ama tek sorun, bu ayakkabıyı çıkardığınızda güzel rüyanızdan uyanacak olmanız Kendinizi bir merdiven basamağından inmiş gibi hissetseniz de artık eve dönmüş olacaksınız zaten.

Gelelim Gerçek uzamaya

Hadi canım bu yaştan sonra ne uzaması, bizden geçti artık, demeyin. Son 5-10 yıldır estetik amaçlı boy uzatma ameliyatı yapanların sayısı oldukça arttı (ben de onlardan biriyim ). Talep çok olunca doktorlar da kendilerini geliştirdi. Daha konforlu ve daha pratik yöntemler buldular. Ameliyat yöntemi çok kolay olmasa da

Bu kısalığın canı cehenneme, dışarı bile çıkasım gelmiyor, yazık bana!

diyenler için oldukça etkili bir yöntem. Ee ne demiş Mümin Sekman: “Başarının bedelini bir dönem için ödemeyenler, Başarısızlığın bedelini bir ömür boyu çekerler.”

Özlü sözümüzü de söyledikten sonra, bu yazı da bitmedi, diyenleri daha fazla üzmeyelim

Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle….

 

Aslı TAYFUN

Deneme at Sentez Bilişim Web Hizmetleri
Aslı TAYFUN

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir